Džiaugiamės, kad galime padėti Jums rūpintis pačiu didžiausiu turtu – vaikais, kad turime progą mokyti Juos ir kartu mokytis iš Jų. Esame dėkingi už Jūsų paramą ir nuoširdų bendravimą bei pagalbą tam,

kad darželis galėjo sėkmingai funkcionuoti ir šiais metais. Dėkojame už Jūsų skirtą paramą iš 2 proc. GPM.

 Už 2016 metus į lopšelio-darželio lėšų sąskaitą buvo pervesta 1. 262,59 €

 Už 2017 metus į lopšelio-darželio lėšų sąskaitą buvo pervesta 1.126,24€

Informuojame, kad iš 2 proc. GPM lėšų buvo įsigyta: vaikų žaidimų nameliai – pavėsinės; kompiuteris; pakeistos žaliuzės grupėse.

2019 m. planuojame tęsti grupių ir lauko aplinkos gerbūvio gerinimą, papildyti grupes žaislais, lauko žaidimų inventoriumi , atlikti būtiniausius remonto darbus. Todėl kreipiamės į tėvelius, senelius ir kitus geros valios žmones, turinčius gerų ketinimų mus paremti, aukojant 2 proc.

 

Kaip galėtumėte tai padaryti?

Patogiausias būdas – kreiptis į lopšelio-darželio grupės auklėtoją arba į administraciją, kur Jums bus pateiktas prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos ir paaiškinta, kaip jį užpildyti. Arba Jūs galite tai atlikti ir elektroniniu būdu. Apie tai išsamesnę informaciją rasite Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapyje http://deklaravimas.vmi.lt/. Jums pakanka užpildyti pateiktą prašymą, įrašant būtinus duomenis apie remiamą įstaigą. Deklaracijas galima teikti iki 2019 m. gegužės 1 d.

 

Rekvizitai prašymams dėl 2% pajamų mokesčio pervedimo:

Panevėžio lopšelis-darželis „Pušynėlis“

Įstaigos kodas: 190374917Adresas: Alyvų g. 31A, LT-37467 Panevėžys

Pagarbiai, darželio taryba